Przewodnik po polskich lokalach gastronomicznych

Wpisz frazę   Sortuj alfabetycznie

strona główna  » Mazowieckie  » Restauracje i lokale gastronomiczne w Warszawie  » Restauracje polskie w Warszawie  » Restauracja Zgoda

Restauracja Zgoda


Warszawa - ul. Zgoda 4
Tel. 022 827 99 34
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9-23, Sobota - Niedziela: 12-23, w Święta: 12-23
Strona www
E-mail: info@restauracjazgoda.pl
Menu restauracji
Galeria restauracji

Zgoda proponuje tradycyjną, domową kuchnię polską, czyli taką którą każdy Polak zna z własnego domu. Bardzo bogata oferta śniadań, przystawek, dań i deserów, miedzy innymi domowe pierogi i naleśniki. Tanie lunche, smaczne dania obiadowe. Zgoda to miejsce, do którego klienci wracają codziennie, traktując nasze dania jako substytut posiłku zjadanego w domu.

Najważniejszą wartością w Zgodzie jest dbałość o jakość i smak potraw. Dlatego też wszystkie potrawy to wyłącznie własna produkcja lokalu, do których wykorzystywane są tylko produkty naturalne, dostarczane przez sprawdzonych dostawców.

Dla przykładu makarony i pierogi są ręcznie wyrabiane w restauracji. Charakterystyczne dla restauracji Zgoda są codziennie nowe zestawy obiadowe oraz otwarty bar sałatkowy, czyli taki gdzie klienci samodzielnie tworzą własne kompozycie sałatkowe.

W restauracji panuje domowy nastrój i miła atmosfera. Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji do 18 osób, oraz duże zamówienia na wynos (mały catering).

© Polski Przewodnik Gastronomiczny

http://www.restauracje.miasta.pl